7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye
Acil express gönderileriniz maksimum 2 saat içinde İstanbul kurye bölgesinde alınır ve teslim edilir. Ekspres kurye, en hızlı ve acil kurye hizmetidir.

Beyoğlu Motorlu Kurye

Son yıllarda teknolojinin ve piyasaların gelişmesi ile birlikte her işlem daha hızlı halde gerçekleştirilmeye başlamıştır. Ticari işlemler bu hızlanmanın en iyi şekilde görüldüğü alanlar arasında yer almaktadır. Artık işletmeler ihtiyaçlarını daha hızlı karşılamak ve işlemlerini daha hızlı gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Bu hız beklentisi sebebi ile günümüzde uygulanan standart taşımacılık ve kurye hizmetleri yeterli gelmemektedir. Bu sebeple de yeni bir kurye anlayışına ihtiyaç olmaktadır. Beyoğlu motorlu kurye başta işletmeler olmak üzere tüm işlemler için hızlı teslimat olanağı sağlamaktadır. Gecikme yaşanmadan tam zamanında teslimat için motorlu kurye hizmetleri tercih edilmekte ve ortaya çıkması muhtemel zararların önüne geçilmektedir.

Express Kurye Hizmetleri

Beyoğlu motor kurye işlemlerinde motosikletleri tercih etmektedir. Motosikletler ile gerçekleştirilmekte olan taşıma işlemleri diğer araçlar ile yapılan taşımalara göre pek çok konuda avantajlıdır. Öncelikle motosikletler diğer araçlara göre daha pratik araçlardır. İstanbul gibi trafiği yoğun ve kalabalık olan şehirlerde hem ulaşım hem de taşıma işlemleri bu yoğunluktan yapını almaktadır. Motosikletler küçük yapıları ile trafikte seyir halinde iken diğer araçların arasında geçerek yollarına devam edebilmektedir. Bu sayede gitmesi gereken yere daha hızlı şekilde ulaşabilecektir. Motosikletler ile yapılan taşıma işlemlerinde Express kurye seçenekleri de uygulanabilmektedir. Bu şekilde uygulanması talep edilen kurye işlemlerinde taşınacak olan şeyler doğrudan teslimat adresine yönlendirilmekte, motosiklet trafikte beklemediği için gecikmeden teslim işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Yedi Gün Yirmi Dört Saat Taşıma

Beyoğlu moto kurye hizmetleri, kurye işlemlerinde farklı seçenekler ile hizmet sunmaktadır. Tüm sunmuş olduğu hizmetler için yedi gün yirmi dört saat aktif olarak gerçekleştirmektedir. Gece veya gündüz fark etmeden kurye işlemleri için talepte bulunabilirsiniz. Taleplerinizi istediğiniz zaman müşteri temsilcisine iletebilirsiniz. Hangi gün, hangi saatte, nereden, nereye, nelerin taşınacağı bilgisini ulaştırmanız yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında istediğiniz zaman motorlu kurye çalışanı adresinizde olacaktır. Özellikle gece saatlerinde ilaç ve benzeri acil taşınması gereken şeyler için özel talepte bulunabilirsiniz. Hayati öneme sahip olan bu talep sabah saatleri beklenmeden gece hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir.