7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye
Motokurye çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Çağrı merkezimizi aradığınızda en yakın kurye yönlendirilir.

Kurye İşlemlerinde Yenilikçi Çözümler

Günümüzde insanların ve ticari işletmelerin pek çok ihtiyacı bulunmaktadır. Nu ihtiyaçlar karşılansa bile günden güne yeniden artış gösterebilmektedir. Bu ihtiyaçlar arasında taşımacılık ve kurye ihtiyacı da bulunmaktadır. Bu kurye ihtiyaçları da sürekli olarak değişmekte ve farklılaşmaktadır. Geçmişte uygulanmakta olan kurye işlemleri ihtiyaçları karşılamadığı zamanlarda yeni kurye anlayışı beklenmektedir. Gecikmeli teslimatlar yapılması, taşınan şeylerin zarar görmesi ve benzeri pek çok sorun nedeniyle işlemler ihtiyaçları karşılayamadığı zamanlarda yeni kurye hizmetleri beklenmektedir. Bu noktada Beyoğlu motorlu kurye hizmetleri sunulmaya başlamaktadır. Motorlu kurye ile gerçekleştirilmekte olan işlemler eski ve standart kurye işlemlerine göre daha hızlı ve gecikmesiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Motosikletli Kuryecilik

Beyoğlu motor kurye taşıma işlemlerinde hız ve etkinlik sağlayabilmek için bu işlemleri motosikletler ile gerçekleştirmektedir. Motosikletler diğer araçlara göre pek çok avantaja sahiptir. Bu avantajların en önemlisi olarak motosikletlerin diğer araçlara göre daha küçük ve pratik araç olmasıdır. İstanbul gibi kalabalık şehirlerde trafik yoğunluğu büyük sorun oluşturmaktadır. Günün bazı saatlerinde trafik durma noktasına gelebilmektedir. Bu şartlarda taşımacılık işlemlerinin yapılabilmesi imkânsız hale gelebilmektedir. Ancak motosikletler küçük yapısı sayesinde diğer araçların arasından geçerek yollarına devam edebilmektedir. Bu sayede de ulaşması gereken yere daha hızlı ve çabuk ulaşabilmektedir. Ayrıca motosikletlerin park yeri araması ve benzeri sorunları da olmadığı için işlemleri daha kolay şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Kesintisiz ve Gecikmesiz Teslimat

Motorlu kurye ile taşıma işlemleri kesintisiz olarak gerçekleştirilmektedir. Günün her saatinde kurye talebinde bulunabilir ve taşınmasını istediğiniz şeyleri başka yerlere taşıtabilirsiniz. Tele kurye irtibat numarası ile müşteri temsilcileri ile irtibat sağlayarak taşınmasını istemiş olduğunuz şeyleri, teslim alma ve teslim etme adresleri ile diğer bilgileri bırakarak taşıma işleminin yapılmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saat için kurye talebinde bulunabilirsiniz. Beyoğlu moto kurye taşıma işlemlerini kesintisiz olarak sunmaktadır. Gece saatleri ya da tatil günleri fark etmeden tüm teslimat işlemleriniz yapılabilmektedir. Özellikle gece saatlerinde taşınmasını istediğiniz ilaç ve benzeri acil ihtiyaçlarınız için özel taşıma talep edebilirsiniz. Hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek olan teslimatınız sabahı beklemeden yapılabilecektir.