7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye
Geceleri çalışan kuryelerimiz acil ilaç ihtiyaçlarınızda hizmetinizdedir. Moto kurye hızı ile ihtiyacınız olan acil ilaçları nöbetçi eczane aramadan ayağınıza kadar getiriyoruz.

Kurye İşlemlerinde Hızlı Teslimat

Son yıllarda ülkemizde ve dünyada büyük değişiklikler olmaktadır. Ülkemiz sürekli olarak bir gelişme ve büyüme süreci içerisindedir. Bu sürecin etkisi ile birlikte pek çok farklı ihtiyaç ortaya çıkmaktadır. Bununla birlikte gelişmelere eş zamanlı olarak yeni hizmet ve ürünlerin sunulduğu da görülmektedir. Bu yeni hizmetlerden birisi olarak motorlu kurye hizmetleri bulunmaktadır. Beyoğlu motorlu kurye hizmetleri hem ticari hem de diğer işlemleri için ihtiyaç olmakta olan taşıma işlemlerine farklı bir bakış açısı getirerek işlemleri yürütmektedir. Bu bakış açısı ile taşıma ve kurye işlemleri daha kolay ve hızlı bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Gecikmeler ortadan kaldırılarak geciken işlemlerin zarar oluşturmasına engel olunabilmektedir.

Beyoğlu Motorlu Kurye

Beyoğlu moto kurye taşımacılık ve kurye işlemlerini standart işlemlere göre daha güvenli ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilmektedir. Bu şekilde hızlı hizmet sağlanabilmesi için taşımacılık işlemleri için araç anlamında motosikletler tercih edilmektedir. Motosikletler diğer araçlara göre daha küçük ve çeviktir. Bu özelliği ile İstanbul gibi büyük, kalabalık ve trafik yoğunluğu olan alanlarda ulaşım adına en iyi araçlar olarak görülmektedir. Motosikletler trafik durmuş halde bile olsa rahatlıkla diğer araçların arasından geçerek yollarına devam edebilmektedir. Bu avantajından yararlanılarak motosikletler ile yapılan teslimat işlemleri gecikmeden gerçekleştirilebilmektedir. Ticari işlemlerde büyük önem verilmekte olan zamanında teslimat bu şekilde sağlanabilmektedir.

Acil İşlemlere Özel Hizmet

Motosiklet ile taşıma işlemlerini yapmakta olan Beyoğlu motor kurye hizmetlerini farklı hizmetler şeklinde sunabilmektedir. Bu hizmetler arasında ilaç kurye hizmeti bulunmaktadır. İlaç kurye hizmeti, acil durumlarda istenilen gün ve saatte bir yerden başka bir yere ulaştırılması gereken ilaç ve benzeri şeylerin taşınması için özel olarak verilen bir hizmettir. Gece ya da gündüz saatleri fark etmeden istenilen şekilde teslimat işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu işlemler için en önemli nokta budur. Teslimat için gecenin bitmesini beklemenize gerek kalmadan istediğiniz saatlerde işlem yaptırabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile irtibat kurmanız işlemlerinizin yapılması için yeterli olacaktır. İstediğiniz saatte motorlu kurye çalışanı adresinize ulaşacak, taşınacak olan ilaç veya diğer şeyleri teslim alacak ve istediğiniz adrese ulaşmasını sağlayacaktır.