7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye
Tercübeli kurye kadromuz, acil kurye ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede hızlı, güvenilir ve eğitimlidir. Beyoğlu moto kurye içinde en hızlı kurye hizmeti vermekteyiz.

Kurye İşlerinin En Hızlı Seçeneği

Günümüzde ihtiyaçlar doğrultusunda pek çok yeni hizmet sunulmakta ve ürün imalatı gerçekleştirilmektedir. İnsanların ve işletmelerin sonsuz olan ihtiyaçları ile birlikte gelişen teknoloji de bu gelişmeleri etkilemektedir. Eskiden sunulmakta olan taşımacılık ve kurye hizmetlerinin ihtiyacı karşılamaması dolayısıyla yeni hizmetlere ihtiyaç doğmaktadır. Bu noktada karşımıza Beyoğlu motorlu kurye hizmetleri çıkmaktadır. Taşınması istenilen kutu, paket, ilaç ve benzeri şeyler için en hızlı teslimat seçeneği motorlu kurye hizmetleri ile mümkün olmaktadır. Standart kargo ve taşımacılık anlayışında gecikmeler ve benzeri sorunlar sürekli olarak yaşanabilmektedir. Bu gecikmeler özellikle ticari işlemler için yapılan taşıma işlemlerinde büyük sorun ortaya çıkartmakta ve zarar yol açabilmektedir. Bu noktada sunulan hızlı kurye hizmeti ile bu sorunlar ortadan kaldırılabilmektedir.

Beyoğlu Motorlu Kurye

Beyoğlu motor kurye adından da anlaşılacağı üzere taşıma ve kurye işlemlerinde motosikletler ile teslimat gerçekleştirmektedir. Motosikletler birkaç noktadaki avantajları ile teslimat işlemlerinde en ideal çözümü sunmaktadır. Taşıma işlemlerinde kullanılmakta olan diğer araçlara göre motosikletler daha küçük ve pratik araçlarıdır. İstanbul trafiği ve kalabalığı düşünüldüğünde motosiklet ile bir yerden başka bir yere ulaşmak daha kolaydır. Diğer araçların arasında geçip yoluna devam edebilme özelliği sayesinde girmesi gereken yere gecikmeden gidebilmektedir. Trafik durmuş olsa dahi yollarına devam edebilmektedir. Bu durumda özellikle kurye ve kargo işlemlerinde büyük avantaj oluşturmaktadır. Sadece taşınacak olan eşya ile ilgili sürüş güvenliğini tehlikeye atmayacak büyüklük ve ağırlık sınırı bulunmaktadır.

Hızlı Kurye Hizmetleri

Beyoğlu moto kurye hizmetleri bu özellikleri ile en hızlı teslimat seçeneğine sahip olan kurye hizmeti olarak görülmektedir. Motorlu kurye hizmetleri yedi gün yirmi dört saat kesintisiz olarak sunulmaktadır. Gece ya da gündüz fark etmeden taşınmasını istediğiniz şeyler için müşteri temsilcileri ile irtibat sağlayarak işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. İlaç ve benzeri acil ve hızlı olarak taşınması gereken şeyler için taşıma çözümü motorlu kurye olarak sunulmaktadır. Gece saatleri de dâhil olmak üzere kurye hizmetleri ile ilgili en önemli nokta olarak görülen gecikmesiz teslimat hızlı şekilde sağlanabilmektedir.